Hakkımızda

Metason Sondaj Makina Sanayi 2003 yılında Müslüm Özmen tarafından kurulmuştur.Müslüm Özmen uzun yıllar MTA'da çalışmış ve bu kurumdan emekli olduktan sonra Metason Sondaj Makina Sanayi' yi kurmaya karar vermiştir ve sektörde öncü firmalar arasında girmek üzere yola çıkmıştır.Yaklaşık 35 yıllık bir tecrübenin ürünü olan Metason Sondaj MTA ve TKİ' ye ihale yolu ile hizmet vermiştir.Birçok projede omuz omuza çalışma imkanı bulmuşlardır.Metason Sondaj Makina Sanayi 2007 yılında ise makina imalatı olarak ayrılmıştır.

Metason olarak sondaj makine imalatı ve sondaj hizmetleri vermekteyiz.Maden aramada ve jeotermal hizmetlerde kullanılan çeşitli sondaj makinaları üretimini gerek ihale yolu ile gerek sipariş üzeri yapmaktayız.En kaliteli hizmeti sizlere sunmak adına gece gündüz çalışmakta ve proje ekimizle birlikte yeni projelere imza atmaktayız.Engin tecrübe ve kalifiye işinde uzman kadromuzla beraber sondaj hizmeti konusunda her geçen gün ilerleme göstermekte, bilgi birikimimizi amatör ruhumuzla besleyip rehavete kapılmadan çalışmaktayız.

Kaliteli hizmet, eksiksiz çalışan ürün teslimatı tecrübesini sizlerle de paylaşmaktan mutluluk duyarız.Her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi karşılayabilmek bizi sizin kadar mutlu edecektir.Lütfen iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçiniz..

Saygılarımızla.

 

Misyon ve Vizyon

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paydaşlarımızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmak en temel misyonumuzdur.

Vizyonumuz ise toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Sondaj Makine Sanayisi'ndeki öncü konumunu, kapasitesini de arttırarak devam ettirmek, sosyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve bilim ve teknoloji üretiminde otomasyona dönüştürecek dünyanın önde gelen sondaj üreticileri arasında yer almak önemli bir ’’Marka Olmaktır’’.

Değerlerimiz

• Güvenilirlik,
• Yüksek sorumluluk duygusu,
• Deneyim,
• Kalite bilinci,
• Sürekli gelişim inancı,
• İş ahlakına bağlılık,
• Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Yönetim Politikası

• Ortak hedefler doğrultusunda örnek liderlik anlayışını benimseyen ve uygulayan,
• Tüm paydaşlarını memnun edecek sonuçları elde eden,
• Sürdürülebilir müşteri değeri yaratan, Organizasyonu birbiri ile bağımlı ve ilişkili bir dizi sistem, süreç ve verilerle yöneten,
• Çalışanların katkısını onların gelişimi ve katılımı ile en üst düzeye çıkaran, Mevcut durumla yetinmeyen, yenilikleri ve iyileştirme fırsatlarını yaratmak üzere öğrenmeyi kullanarak değişimi gerçekleştiren, Değer katan işbirliklerinin geliştirilmesini ve sürdürülmesini sağlayan,
• Şeffaf ve hesap verebilir olarak yüksek düzeyde bir ahlaki yaklaşımı benimseyip toplumun beklentilerini anlamaya ve onlara karşılık vermeye uğraşan, bir şirket olarak algılanmak .

İŞ SAĞLIĞI - İŞ GÜVENLİĞİ – ÇEVRE - KALİTE BÜTÜNSEL YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKAMIZ

Müşteri odaklı, çalışanına değer veren ve toplumsal sorumluluğunun bilincinde bir kuruluş olarak; İş sağlığı, iş güvenliği, çevre ve kalite alanında yasaların, yönetmeliklerin ve standartların ötesinde başarılı bir performans sergilemeyi görev olarak benimseriz. Bütünsel yönetim sistemlerimiz ile, Çalışanlarımıza sağlıklı, güvenli ve temiz bir iş ortamı sağlarız. Çevreyi kirletmemeyi, hurda ve atık oranlarını azaltmayı ve ortadan kaldırmayı amaçlarız. İş sağlığı, iş güvenliği, çevre ve kalite beklentilerimizi karşılayacak teknolojiyi kullanırız.

Sertifikalar

C sertifikamız resimde gözüktüğü gibidir..

sertifika